Apie mus

 

Individuali Arvydo Padvaisko įmonė įkurta 1992 metais. 1996 metais įmonė buvo reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę.

Nuo 2002 metų UAB "Padvaiskas ir Ko" gamina produkciją pačia pažangiausia čiužinių surinkimo linija. Šios gamybinės linijos darbo našumas – per vieną minutę čiužinys pilnai pagaminamas ir supakuojamas.

2014 metais įsigytos Japoniškos kišeninių spyruoklių gamybos staklės leidžia mums gaminti įvairiausio minkštumo spyruoklinius blokus. Su vieno storio viela galime išgauti įvairaus minkštumo/kietumo spyruokles – taip iš jų suformuojami skirtingų komforto zonų spyruokliniai blokai čiužiniams ir lovoms.

2015 metais atidarytas dar vienas, porolono pjaustymo, padalinys.

Įmonės išskirtinumas – gebėjimas greitai prisitaikyti prie kiekvieno pirkėjo! Įmonė pasižymi gamybos lankstumu, nes visos lovų dalys ir žaliavos gaminamos vietoje – mediniai rėmai, lovų karkasai, MDP dėžės, „Bonnell“ ir ,,kišeninės /begarsės“ spyruoklės, galvūgaliai, siuvami užvalkalai, daigstomi audiniai, supjaunamas porolonas.

Šiuo metu įmonėje dirba virš  248 žmonių. UAB „Padvaiskas ir Ko“ kasmet modernizuoja ir plečia gamybą. Po 2017 m. pastatų rekonstrukcijos gamybiniai plotai siekia 21 500 m2.

2017 m. įsigyti įrengimai ir čiužinių ,,rulonavimui“- pagamintas čiužinys standžiai susukamas ir iškart supakuojamas.

Įmonė plečiasi bendradarbiaudama su klientai bei partneriais iš visos Europos, Skandinavijos, Turkijos. Šiandien virš 98 procentų produkcijos eksportuojame į Olandiją, Belgiją, Vokietiją, Daniją, Norvegiją, Suomiją, Švediją, Prancūziją, Islandiją, Liuksemburgą, Austriją, Šveicariją. Gaminame virš 60 rūšių - klasikinio, šiuolaikinio ir modernaus dizaino čiužinių bei lovų. Gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, pripažintas ir sertifikuotas Europos Sąjungoje.