Apmokėjimas

 

Šiuo metu atsiskaityti galite:

 

Bankiniu pavedimu:

Pasirinkę šį apmokėjimo būdą, įprastu būdu perverskite užsakymo sumą į mūsų įmonės sąskaitą. Svarbu! Nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti užsakymo kodo, kuris yra priskiriamas patvirtinus užsakymą, taip pat atsiunčiamas į Jūsų elektroninį paštą kartu su visai duomenis mokėjimo pavedimui įvykdyti.

 

Sąskaitos rekvizitai:

o   Gavėjo pavadinimas: UAB "Padvaiskas ir Ko" | 123467284

o   Banko sąskaitos numeris: LT037300010002480971

o   Bankas: AB "SWEDBANK"

o   Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

 

Naudojant e-bankininkystę:

o  Citadele Klix E-commerce gateway mokėjimo platforma suteikia galimybę pirkėjams pasirinkti vieną iš Lietuvoje ar Baltijos šalyse savo veiklą vykdančių bankų ir po per peradresavimo mokėjimus atlikti iš pasirinkto internetinio banko kurioje klientas turi savo aktyvią el. sąskaitą. Po peradresavimo duomenys apie sumą, kurią reikia apmokėti, bus automatiškai perduoti elektroninės bankininkystės sistemai.

o   Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

o   Atlikus pamokėjimą, būtinai paspauskite „Atgal pas pardavėją“ – tai būtinas žingsnis mokėjimo patvirtinimui gauti.

 

Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę nėra perduodami.

 

Klix mokėjimų būdai:

Pas mus galite sumokėti naujesniu ir saugesniu būdu – Klix. Tai Citadele sukurtas mokėjimų būdas, kuriuo užtikrinamas jūsų duomenų ir pinigų saugumas. Klix siūlo galimybę mokėti kortele, tiesiogiai iš banko sąskaitos ir mokėti dalimis gavus paskolos pasiūlymą internetu ir jį pasirašius iš savo telefono.

Klix Pay by card yra galimybė mokėti VISA ir Mastercard kortelėmis. Pirmą kartą atlikdamas mokėjimą pirkėjas mokėjimo formoje gali sutikti, kad kortelės duomenys būtų išsaugoti Klix programėlėje. Jei sutiksite išsaugoti savo kortelės duomenis, kitą kartą bet kurioje svetainėje su Klix galėsite atsiskaityti greičiau, nes jūsų kortelės duomenys jau bus automatiškai užpildyti. Klix kortelių mokėjimo sistema atitinka pramonės duomenų saugumo standarto (PCI DSS) reikalavimus.

Klix mokėjimai iš banko sąskaitos. Tai greitas ir saugus mokėjimo būdas, leidžiantis sumokėti už pirkinius internetu. Norėdami atlikti mokėjimą, pasirinkite savo banką, prisijunkite ir patvirtinkite mokėjimą. Klix yra saugus banko mokėjimo iniciatorius, teikiantis paslaugą pagal Europos Sąjungos direktyvą 2007/64/EB Mokėjimo paslaugos (PSD 1).

Klix Pay later suteikia galimybę el. parduotuvės  pirkėjams pirkti šiandien ir sumokėti už pirkinius vėliau.

Norėdami sužinoti daugiau apie Klix beprocentines įmokas 1, 3 arba 6 mėnesiams, daugiau skaitykite čia.

Pirkdami ir pasirinkdami Klix Pay later, el. parduotuvės  lankytojai galės gauti Klix partnerių – kreditorių – pasiūlymus, palyginti ir išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą bei nuotoliniu būdu pasirašyti pirkimo išsimokėtinai paskolos sutartį.

Kas gali pirkti prekes už paskolą?

-Bet kuris nuolatinis Lietuvos gyventojas.

-Paskolos gavėjas turi turėti nuolatines oficialias mėnesines pajamas.

-Paskolos gavėjo amžius: nuo 18 iki 80 metų.

-Paskolos suma: nuo 50 iki 7000 Eur.

-Paskolos terminas: nuo 1 iki 36 mėnesių.

-Pradinis įnašas nuo 0 %.

-Norint įforminti dokumentus, reikia turėti kvalifikuotą Smart-ID arba AS Citadele internetinę bankininkystę, taip pat pasą arba asmens tapatybės kortelę.

 

Kad pirkiniai būtų atsakingi, vienas asmuo per 30 dienų naudodamas Klix Pay later gali pasiskolinti iki 7 000 Eur.

Naudojimo instrukcija

 Instrukcija.png

Iliustracinė nuotrauka

Kad būtų patogiau naudotis Klix, rekomenduojame atsisiųsti Klix programėlę iš play.store arba app store ir užbaigti registracijos procesą. Mokėkite keliais paspaudimais – greitai ir patogiai.