Privatumo politika

 

Slapukai – kas tai?

Slapukai (angliškai cookies) yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant mūsų elektroninėje parduotuvėje. Slapukai padeda mums atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų elektroninės parduotuvės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose.

Kodėl mes naudojame slapukus?

Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų elektroninės parduotuvės bei mobiliosios aplikacijos funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukus taip pat naudojame siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums.

Kaip galiu keisti slapukų nustatymus?

Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje.